WAŻNE!

Rozkład jazdy autobusów

Dni robocze od 01.09.2020 r., linia nr 21

Dni robocze od 01.09.2020 r., linia nr 21

 KÓRNICKA 14:27 
KÓRNICKA - SZKOŁA  14:28  15:25 
PADEREWSKIEGO 15:27 
HALLERA - BIEDRONKA 15:28 
KILIŃSKIEGO  14:29  15:29 
KILIŃSKIEGO - POMNIK  14:30  15:30 
LIMANOWSKIEGO - BIBLIOTEKA  14:32  15:32 
INWALIDÓW WOJENNYCH  04:22  06:03  11:04  14:34  15:34 
BRODOWSKA  04:24  06:05  11:06  14:36  15:36 
BRODOWSKA - HOTEL  04:26  06:07  11:08  14:38  15:38 
WŁOSTOWO  04:29  06:10  11:11  14:41  15:41 
BRODOWO I  04:31  06:12  11:13  14:43  15:43 
BRODOWO II 15:44 
MARIANOWO BRODOWSKIE 15:46 
MARIANOWO BRODOWSKIE I  04:33  06:14  11:15  14:45  15:48 
MIĄSKOWO  04:35  06:16  11:17  14:47  15:50 
MURZYNÓWKO I  11:20  14:50 
MIĄSKOWO I  11:21  14:51 
MURZYNOWO LEŚNE I  11:22  14:52 
MURZYNOWO LEŚNE  11:24  14:54 
SULĘCINEK  11:28  14:58 
SULĘCINEK I  -  11:30  15:00 
SULĘCINEK II  -  11:32  15:02 
SULĘCIN  -  11:35  15:05 
SOLEC  -  11:38  15:08 
KRZYKOSY OSIEDLE  -  11:42  15:12 
KRZYKOSY  -  11:43  15:13 
MURZYNÓWKO  04:37  06:18  15:52 
BRONISŁAW  04:40  06:21  15:55 
KRZYKOSY II  04:42  06:23  11:45  15:15  15:57 
LUBRZE  04:44  06:25  11:47  15:17  15:59 
NOWE MIASTO  04:48  04:50  06:29  06:30  11:51  11:51  15:21  15:25  16:03  16:05 
KLĘKA 06:34  11:55  16:09 
ALEKSANDRÓW 06:37  11:58  16:12 
SZYPŁÓW 06:42  12:03  16:17 
CHWALĘCIN 06:45  12:06  16:20 
KOLNICZKI 06:48  12:09  16:23 
BOGUSZYN - KOLNICKA 06:50  12:11  16:25 
BOGUSZYN 06:53  12:14  16:28 
CHOCICZA 06:56  12:17  16:31 
CHOCICZA I 06:58  12:19  16:33 
KOMORZE 07:01  12:22  16:36 
KLĘKA 07:05  12:26 
NOWE MIASTO 07:10  07:11  12:31  12:32 
LUBRZE  04:53  07:15  12:36  15:29  16:42 
KRZYKOSY II 07:18  16:45 
BRONISŁAW 07:20  16:47 
KRZYKOSY I 12:39 
WITOWO 12:42 
WIKTOROWO 12:43 
PIĘCZKOWO 12:45 
PIĘCZKOWO I 12:47 
ORZECHOWO 12:49 
PIĘCZKOWO I 12:52 
PIĘCZKOWO 12:54 
WIKTOROWO 12:56 
WITOWO 12:57 
KRZYKOSY I 13:00 
KRZYKOSY 04:57  13:03  15:33 
KRZYKOSY OSIEDLE  04:58  13:04  15:34 
SOLEC  05:01  13:08 15:38 
SULĘCIN  05:04  13:11  15:41 
SULĘCINEK II  05:07  13:14  15:44 
SULĘCINEK I  05:09  13:16  15:46 
SULĘCINEK  05:11  13:18  15:48 
MURZYNOWO LEŚNE  05:15  13:22  15:52 
MURZYNOWO LEŚNE I  05:17  13:24  15:54 
MIĄSKOWO I  05:18  13:25  15:55 
MURZYNÓWKO  05:20  07:23 13:27  15:57  16:50 
MIĄSKOWO  05:22  07:25  13:29  15:59  16:52 
MARIANOWO BRODOWSKIE I 05:24  16:01  16:54 
MARIANOWO BRODOWSKIE 07:29  13:33 
BRODOWO II 07:31  13:35 
BRODOWO III  05:26  07:33  13:37  16:03  16:56 
WŁOSTOWO  05:28  07:35  13:39  16:05  16:58 
BRODOWSKA I 05:30  07:38  13:42  16:08  17:01 
BRODOWSKA  05:32  07:40  13:44  16:10  17:03 
INWALIDÓW WOJENNYCH  05:34  07:42  13:46  16:12  17:05 
WAŁOWA - KUPIEC ŚREDZKI  05:36  07:44 
KILIŃSKIEGO  05:38  07:47 
KÓRNICKA - SZKOŁA  05:39  07:48 
KÓRNICKA  05:41 

Dni robocze od 01.09.2020 r., linia nr 22

 KÓRNICKA - SZKOŁA 16:02 
PADEREWSKIEGO  16:04 
HALLERA - BIEDRONKA  16:05 
KILIŃSKIEGO - POMNIK  16:07 
LIMANOWSKIEGO - BIBLIOTEKA  16:09 
INWALIDÓW WOJENNYCH  06:00  16:11 
BRODOWSKA  06:02  16:13 
BRODOWSKA - HOTEL  06:04  16:15 
WŁOSTOWO  06:07  16:18 
BRODOWO I  06:09  16:20 
MARIANOWO BRODOWSKIE I  06:11  16:22 
MIĄSKOWO  06:13  16:24 
MURZYNÓWKO I 06:16  16:27 
MIĄSKOWO I  06:17  16:28 
MURZYNOWO LEŚNE I  06:18  16:29 
MURZYNOWO LEŚNE  06:20  16:31 
SULĘCINEK  06:24  16:35 
SULĘCINEK SZKOŁA  06:25  16:36 
PRZYMIARKI  06:28  16:39 
SOLEC  06:30  16:41 
KRZYKOSY OSIEDLE  06:34  16:45 
KRZYKOSY  06:35  16:46 
KRZYKOSY I  06:38  16:49 
WITOWO  06:41  16:52 
WIKTOROWO  06:42  16:53 
PIĘCZKOWO  06:44  16:55 
PIĘCZKOWO I  06:46  16:57 
ORZECHOWO  06:48  06:50  16:59  17:00 
PIĘCZKOWO I  06:53  17:03 
PIĘCZKOWO  06:55  17:05 
WIKTOROWO  06:57  17:07 
WITOWO  06:58  17:08 
KRZYKOSY I  07:01  17:11 
KRZYKOSY  07:04  17:14 
KRZYKOSY OSIEDLE  07:05  17:15 
SOLEC  07:09  17:19 
PRZYMIARKI  07:11  17:21 
SULĘCINEK SZKOŁA  07:14  17:24 
SULĘCINEK  07:15  17:25 
MURZYNOWO LEŚNE  07:19  17:29 
MURZYNOWO LEŚNE I  07:21  17:31 
MIĄSKOWO I  07:22  17:32 
MURZYNÓWKO  07:24  17:34 
MIĄSKOWO  07:26  17:36 
MARIANOWO BRODOWSKIE I  07:28  17:38 
BRODOWO III  07:30  17:40 
WŁOSTOWO  07:32  17:42 
BRODOWSKA I  07:34  17:44 
BRODOWSKA  07:36  17:46 
INWALIDÓW WOJENNYCH  07:38  17:48 
WAŁOWA - KUPIEC ŚREDZKI  07:40   -
KILIŃSKIEGO  07:42 
HALLERA  07:43 
PADEREWSKIEGO - PŁYWALNIA  07:45 
KÓRNICKA - SZKOŁA  07:47 

Dni robocze od 01.09.2020 r., linia nr 26

ŁĘKNO  06:50  15:53 
ZANIEMYŚL - RYNEK  06:52  15:55 
ZANIEMYŚL - KOŚCIÓŁ  06:54  15:57 
ZANIEMYŚL - TOPOLOWA  06:55  15:58 
LUBONIECZEK - MIODOWA  06:57  16:00 
LUBONIECZEK - WSPÓLNA  06:59  16:02 
CZARNOTKI - PĘTLA  07:02  16:05 
MŁODZIKÓWKO  07:08  16:11 
MŁODZIKOWO  07:11  16:14 
SULĘCIN I 07:14  16:17 
SULĘCIN  07:16  16:19 
SULĘCINEK II  07:19  16:22 
BOROWO  07:21  16:24 
GARBY  07:24  16:27 
NADZIEJEWO  07:28  16:31 
CHWAŁKOWO, CZARTKI  07:30  16:33 
KIJEWO  07:33  16:36 
KIJEWO - HORTEX  07:34  16:37 
NIEDZIAŁKOWSKIEGO - DZIAŁKI  07:38  16:41 
NIEDZIAŁKOWSKIEGO - BIEDRONKA  07:39  16:42 
20 PAŹDZIERNIKA  07:40  16:43 
DWORZEC PKS  07:42  16:45 
HALLERA - BIEDRONKA  07:43 
KÓRNICKA - SZKOŁA  07:45